Księgarnia Słowińska

 

 

Księgarnia Słowińska - Informacje prawne:

Niniejszy serwis internetowy jest katalogiem produktów umożliwiającym dokonanie zakupu o nazwie "Księgarnia Słowińska" i funkcjonuje na terenie Wielkiej Brytanii w oparciu o przepisy prawa obowiązujące na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Księgarnia Słowińska - Pomysł:

Fosta Księgarnie Internetowe
www.ksiegarnie.lebork.edu.pl

 

Księgarnia Słowińska - Wdrożenie:

Bezpłatny Sklep Internetowy
www.bezplatnysklep.wybrzezeslowinskie.eu

 

Księgarnia Słowińska - Licencja:

Ten serwis internetowy został wykonany przy użyciu PrestaShop™ - oprogramowanie na licencji
Open Software License (OSL) v. 3.0.

 

Księgarnia Słowińska - Materiały prasowe:

W tym serwisie internetowym w celu prezentacji poszczególnych produktów wykorzystano publicznie dostępne materiały prasowe (samorządy, autorzy, producenci, wydawcy, agencje reklamowe, sklepy internetowe). Prawa autorskie do wykorzystanych materiałów prasowych należą do ich prawowitych właścicieli. Wykorzystywanie projektu, koncepcji, zdjęć, tekstów i danych tylko za zgodą ich autorów.
Wykorzystywane w serwisie Księgarnia Słowińska: akty normatywne, ich projekty, urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego.
Wszelkie spory wynikłe z w/w zapisów podlegają rozstrzygnięciom w oparciu o przepisy prawa obowiązujące na terenie Wielkiej Brytanii dla właściwego sądu dla miejsca zarejestrowania i funkcjonowania Księgarnia Słowińska.